تماس با ما

   شبکه های اجتماعی

   ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

   تماس با ما و کارشناسان ماتماس با ما 

   شرکت صنایع شیمیایی بن با ۳۰ سال سابقه،بزرگترین تولید کننده انواع چسب،رزین و افزودنی ها در ایران و خاورمیانه

    

   طراحی صفحه تماس باما پل ارتباطی ما با مخاطبان است. معمولاً به گونه ای طراحی می شوند تا کاربران خیلی سریع و راحت با ما ارتباط بگیرید. پس ما در صفحه تما عناصری قرار می دهیم که به دور از پیچیدگی و سخن اضافه باشد و بتواند اطلاعات کاملی را در اختیار کاربران بگذارد. مسئله دیگری که بسیار اهمیت دارد برخورد کاربرانیست که برای رفع سؤال خود یا هر چیز دیگری وارد صفحه تماس طراحی شده  می شوند.

   اگر کاربران با یک لبخند گرم و دوستانه صحبت کنند و این صفحه تماس محل مناسبی برای رفع مشکلات کاربران باشد ، نرخ تبدیل افزایش می یابد. در نتیجه ما باید در هر مکان ، در هر زمان و به‌طور مداوم در دسترس باشیم و انتظارات کاربران را برآورده کنیم. لیست زیر همه عوامل موفقیت یک صفحه تماس را بیان می کند. پس با ما همراه باشید.

   فرم تماس با ما

    باید یک فرمی داشته باشد که کاربر بتواند با شما ارتباط برقرار کند چون این فکر را کنید که مشتری شما در ایام تعطیل با شما کاری دارد و به شما می خواهد سفارشی بدهد خوب حالا که شما در سایت خودتان فقط شماره گذاشتید و کاربر به شما زنگ می زند جواب هم نمی دهید خوب به همین راحتی شما یک مشتری را از دست داده اید و این برای یک کسب و کار اصلا جالب نیست.

    (افزایش نرخ تبدیل)

   مهم ترین عاملی که ما را ترغیب به دقت در طراحی صفحه تماس با ما می کند، افزایش نرخ تبدیل شماست. پس بهتر است فرآیند ارتباط را آسان کنید. از طرفی دیگر اگر پیدا کردن صفحه تماس با ما شما راحت باشد ، یک بازدیدکننده به ‌سرعت می‌تواند با شما در باشد. روش های زیر به شما کمک می کند ،  خود را بهبود دهید.

   شما باید شامل چه ویژگی هایی باشد که برای کاربر هم جذاب تر باشد هم اینکه کاربر بتواند به سایت شما اعتماد کند و کاربر را به مشتری تبدیل کنید.

   • مشخصات کسب‌ وکار خود را تکمیل کنید.
   • یک محتوای خوب ایجاد کنید.
   • سؤالات کاربران پاسخ دهید.
   • ارتباط بیشتری با منابع خود ایجاد کنید.
   • به صفحات اجتماعی خود لینک دهید.

    مشخصات کسب‌ وکار خود

   آدرس دقیق محل کسب و کار ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن به همراه اطلاعات صحیح دیگری که فکر می کنیم به کاربرا کمک کند را در تماس  قرار می دهیم. همچنین استفاده از نقشه دسترسی کاربران را به شما بیشتر می کند. حتی اگر در یک دفتر یا فروشگاه فیزیکی مستقر نیستید ولی با قرار دادن نقشه اعتماد کاربران را به دست می‌آورید.

   شما می توانید به کمک سرویس نقشه آنلاین مکان کسب وکار خود را ثبت کنید و کاربران خود را به مشتریان بالقوه تبدیل کنید. همچنین می توانید با آموزش اضافه کردن نقشه به سایت  روند ایجاد نقشه در سایت را یاد بگیرد. اگر شما شعبه در شهرهای دیگر دارید ، آن‌ها را در فیلد جدا به‌عنوان شعب دیگر ذخیره کنید. چرا که نشان می‌دهد شما تجارت بزرگی و گسترده‌ای دارید.

   تماس پلی ارتباطی میان ما و شما

   با تمام در خواست های شمارا میشنویم و پاسخگو هستیم

   تماس یعنی مشتریان ما چه می گویند

   یعنی خدمات ۲۴ ساعته و پاسخ گویی به موقع