همراهی تدبیر و تجربه

در شرکت صنایع شیمیایی بن

 

چرا خرید از بن

خط مشی سیستم مدیریت

شرکت چسب و رزین بن

قیمت گذاری منصفانه

شرکت بن با رعایت انصاف در این ۳۰ سال سعی بر آن داشته که علی رغم نوسانات قیمت ارز،مواد اولیه و تورم سالیانه،با قیمت گذاری منصفانه به بقای صنایع وابسته و توان خرید بازار بیاندیشد.

صنایع شیمیایی بن تلاش دارد با توجه ویژه به امر تحقیق و توسه به منظور دستیابی به فرمولاسیون های به روز و پر بازده و تعامل و هم فکری با منابع علمی و معتبر جهانی،در طی سال ها خدمت خود به مشتریان عزیز این مسیر را برایشان هموار تر کند.

ستانداردهای جهانی

شرکت بن همگام با آخرین متد های فنی و استاندارد های بین المللی در ارائه محصول توانست خود را به چهره ای شاخص و معتبر در صنایع داخلی و خارجی تبدیل نماید.

ارائه محصول با کیفیت داخلی

هدف ما چیزی جز جلب رضایت مشتری هایمان نیست و این امر جز با ارائه کالا های مرغوب و با کیفیت میسر نخواهد شد.شرکت بن با تولید گرید های مختلف از توان خرید و نیاز بازار چشم پوشی نکرده است.

رعایت حقوق مصرف کنندگان

شرکت بن همواره بنابر سیاست ویژه مدیران شرکت،خود را ملزم به پاسخ گویی به نیاز ها و خواسته های مشتریانش و همچنین احترام به حقوق مصرف کنندگان خود می داند و تعهد به اصول مشتری مداری از بزرگترین رسالت هایی است که صنایع شیمیایی بن از گذشته تا به امروز به آن وفادار بوده است.

مسیر شرکت صنایع شیمیایی بن

برای ارائه محصولات قدرتمند در زمینه چسب و رزین

۰ +
سال سابقه
۰ +
صنعت همکار
۰ +
پخش مستقیم شهری

مسیر شرکت صنایع شیمیایی بن

از صنایع شیمیایی بن بیشتر بدانید

شرکت صنایع شیمیایی بن یکی از واحد های پیشتازی است که با تکیه بر دانش و سال ها تجربه مستمر، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۷۶ با تولید رزین های هموپلیمر ونیل استات و انواع چسب آغاز نمود. شروع تولید کوپلیمر های ونیل استات از سال ۱۳۸۰ راه را برای ورود این شرکت به عرصه صنعت رنگ کشور فراهم آورد. ظرفیت تولیدات این مجموعه در طی ۱۰ سال از ۸۰۰ تن در سال ۱۳۷۷ به رقمی بالغ بر ۸۰۰۰ تن در سال ۱۳۸۷ ارتقا یافت. این روند پیشرفت همچنان طی دهه دوم فعالیت این شرکت با تولید رزین های اگلیریک امولسیونی و کروه متنوع رزین های آب پایه و توسعه بخش تولید انواع چسب های تخصصی در زمینه های صنعتی و ساختمانی ادامه یافته است، به شکلی که هم اکنون این شرکت از ارکان اصلی تولید انواع چسب های تخصصی و رزین های امولسونی در کشور به شمار می آید.

مرغوبیت محصول و تعهد به اصول مشتری مداری از بزرگترین رسالت هایی است که صنایع شیمیایی بن از گذشته تا به امروز به آن وفادار بوده است و به موجب آن توانسته به عنوان چهره ای شاخص در صادرات چسب و محصولات وابسته به کشور های خارجی به شمار آید. بهره گیری از سیاست های درست و اصولی، برخورداری از نیروهای متخصص و آزمایشگاه های یپیشرفته موجب شده تا امروز شاهد تاثیر این شرکت در صنایع داخلی و خارجی باشیم به گونه ای که جایگاه موفق صنایع شیمیایی بن به خوبی در صنایع غذایی، خودرو سازی، ساختمان، رنگ و رزین، چوب، بسته بندی، لیبلینگ، لوازم خانگی، لوازم بهداشتی، چرم و کفش، یخچال سازی و فرش قابل مشاهده است.

درباره ما

 (شرکت بن چسب )

شرکت صنایع شیمیایی بن یکی از واحدهای پیش تازی است که با تکیه بر دانش و سال‌ها تجربه‌ی مستمر

، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۷۶ با تولید رزین های هموپلیمر وینیل استات و انواع چسب آغاز نمود.

 شرکت صنایع شیمیایی بن

معمولا تصور میشود که کاربران به  توجهی نکرده، متن معرفی شرکت را نمی خوانند و بیشتر به خدمات و محصولات ارائه شده در سایت مراجعه میکنند

، این تفکر تا حدی صحیح است ولی زمانیکه قرار است یک بازدیدکننده به مشتری تبدیل شود اهمیت صفحه یا شرکت بیش از پیش افزایش می یابد.

اگر شما عزیزان میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه شرکت صنایع شیمیایی بن به دست اورید میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید

 بیشتر بدانید اعتماد کنید و خرید کنید