چـسب سلفون

این محصول بر پایه اکریلیک استایرن و مشابه محصولات اروپایی طراحی شده است و مخصوص دستگاه های سلفون کشی ایرانی و خارجی از نوع نیمه اتومات و فول اتومات می باشد. از خصوصیات این محصول می توان چسبندگی فوق العاده بالا، انعطاف پذیری و شفافیت زیاد با مصرف کم نسبت به محصولات مشابه را نام برد و با توجه به پوشش بسیار خوبی که داراست نواقص پودرها و چاپ و مرکب نامرغوب را اصلاح می نماید

نکات فنی چسب سلفون

چسب سلفون با کیفیت بسیار بالا و مصرف کم، قابل امتزاج با آب بوده و فیلم این چسب پس از خشک شدن، بسیار نرم و شفاف می باشد و مصرف آن هرگز موجب تحمیل خسارت به مصرف کننده نمی گردد وکیفیت مناسبی جهت چسباندن انواع سلفون بر روی کاغذ و مقوا توسط دستگاه سلفون کشی اتوماتیک ایجاد می کند.  

عکس ۱-۱: چسب سلفون

نکات ایمنی هنگام استفاده از چسب سلفون:

در هنگام استفاده از چسب سلفون اقدامات ایمنی باید رعایت شود. چشم، پوست و مخاط تنفسی در تماس طولانی مدت با این محصول تحریک می شود بنابراین باید محیط فعالیت دارای تهویه کامل بوده و استفاده از دستکش و عینک مناسب کار توصیه می شود.  

انبارداری چـسب سلفون:

این محصول در شرایط استاندارد انبارداری دارای عمر مفید حدود یک سال می باشد. رزین باید از یخ زدگی و قرار گیری در معرض اشعه مستقیم آفتاب محافظت شود و پس از هربار مصرف درب ظرف کاملا بسته شود و در معرض هوا قرار نگیرد. برای جلوگیری از رشد باکتری، این محصول حاوی مقدارکمی نگهدارنده Free-Formalinمی باشد و دمای یکنواخت بین ۵ – ۳۰ درجه سانتی گراد توصیه می گردد.