چـسب آهن

تولید با کیفیت در سطح بین المللی

ترکیبات تک جزئی و دوجزئی برای چسباندن لاستیک به فلزات طراحی شده اند. این چسب های تک جزئی از استحکام برشی، کششی و مقاومت دربرابرخزش برخوردار است. این محصولات درگستره وسیعی از ویسکوزیته ها و عملیات پخت در دسترس است.

بن چسب | چسب اهن

چسب آهن

ترکیبات تک جزئی و دوجزئی برای چسباندن لاستیک به فلزات طراحی شده اند. این چسب های تک جزئی از استحکام برشی، کششی و مقاومت دربرابرخزش برخوردار است. این محصولات درگستره وسیعی از ویسکوزیته ها و عملیات پخت در دسترس است. این طیف کاربردها از چسب طبیعی، بوتیل، کلروپرن، نیتریل هیدروژنه، پلی یورتان، الاستومرهای فلوروکربن و SBR به سطوح فلزی از جمله فولاد، آلومینیوم، نیکل، فلزات اندودشده و آلیاژها می باشد. هنگام استفاده از این چسب از دستکش یکبارمصرف استفاده کنید، این گروه از چسب های پایه حلال قابل اشتعال و سمی هستند بنابراین موقع استفاده باید نکات ایمنی و بهداشتی کاملاً رعایت شود.  این چسب در برندهای بن فیکس و بن تکس به بازار عرضه می شود.

کاربرد ها :

یک چسب تک جزئی بر پایه رابر می باشد که جهت مصارف عمومی و خانگی هم چون چسباندن انواع روکش های پلاستیکی و پارچه ای، پوشش های تزئینی و فلز کاربرد دارد . این محصول قابل رقیق شدن با بنزین و سایر حلال های نفتی می باشد.

مشخصات
فنی چسب
آهن

یک چسب تک جزئی بر پایه رابر می باشد که جهت مصارف عمومی و خانگی هم چون چسباندن انواع روکش های پلاستیکی و پارچه ای، پوشش های تزئینی و فلز کاربرد دارد .